مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان: تا یک ماه آینده گرمخانه شهرداری آماده می شود.
کد خبر: ۱۰۰۴۳۵۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴ 26 October 2021
مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان، از ایجاد گرمخانه شهرداری تا حدود یک ماه دیگر خبر داد و گفت: تنها مشکل، تامین اعتبار مورد نیاز برای تهیه غذا برای افراد ساکن است.پذیرش گرمخانه شهرداری زنجان به زودی
 
سجاد خان‌مرادی افزود: در سال‌های گذشته شهرداری اقدام به جمع‌آوری افراد بی‌خانمان کرده و پس از طی مراحل قانونی ، این افراد تحویل مراکز نگه‌داری موقت بهزیستی می‌شد.
 
وی گفت: این اقدام همچنان ادامه دارد ولی شهرداری فضای دیگری را تدارک دیده است که با راه‌اندازی این مکان ، افراد بی‌خانمان می‌توانند شب در این مرکز پذیرش شده و یک وعده غذای گرم دریافت کنند و صبح نیز ترخیص خواهند شد.
 
خان مرادی با اشاره به اینکه همه امکانات برای راه‌اندازی گرمخانه شهرداری واقع در محل بهشت زهرا (س) فراهم است ، افزود: مشکلی که باعث تعلل در راه‌اندازی این مرکز شده ، مربوط به تامین اعتبار در راستای خرید آذوقه برای وعده شام است که با اختصاص آن بلافاصله این محل برای ارائه خدمات راه‌اندازی خواهد شد.
 
مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان با تاکید بر اینکه در این مرکز فقط آقایان پذیرش خواهند شد، گفت: زنان بی‌خانمان طبق روال گذشته تحویل بهزیستی خواهند شد. همچنین پروتکل‌های بهداشتی برای ممانعت از شیوع کرونا در این محل لحاظ می‌شود.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار