مدیرکل هواشناسی استان زنجان:
مدیرکل هواشناسی استان زنجان از کاهش بیش از ۸ تا ۱۲ درجه ای دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد.
کد خبر: ۱۰۰۶۱۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹ 02 November 2021

محمدرضا رحمان نیا در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: آسمان استان قسمتی ابری بوده و بارش محلی و خفیف باران مناطق استان را فرا می‌گیرد.

وی با بیان اینکه بارش‌ها در استان از روز چهارشنبه محسوس خواهد بود، اظهار کرد: بارش‌ها تا اواخر روز پنجشنبه در استان ادامه دارد.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه بارندگی در استان با رعد و برق همراه خواهد بود، گفت: در این میان به شهروندان توصیه می‌شود در بلندی و ارتفاعات کوهستانی تردد نکنند.

رحمان نیا همچنین از وقوع شدید باد در استان خبر داد و تاکید کرد: شهروندان در کنار ساختمان‌های نیمه کاره و درختان فرسوده تردد نکنند.

وی به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: دمای هوای استان بیش از ۸ تا ۱۲ درجه سانتی گراد کاهش یافته و هوا سرد می‌شود که در این میان کشاورزان نسبت به نگهداری محصولات خود اقدامات لازم را مد نظر قرار دهند و تاسیسات کشاورزی خود را عایق بندی کنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به دمای فعلی شهر زنجان اشاره کرد و افزود: دمای فعلی شهر زنجان ۱۸ درجه سانتی گراد است که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار