مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان از آغاز ساخت ۱۹هزار واحد مسکن ملی در استان خبر داد و گفت: بخش اعظم این واحدها در شهر زنجان در حال احداث است.
کد خبر: ۱۱۳۸۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۵ 15 November 2023

به گزارش تابناک زنجان، اصغر اسماعیلی، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ساخت ۱۹ هزار واحد مسکونی در قالب پروژه نهضت ملی مسکن در استان زنجان آغاز شده است، اظهار کرد: از این تعداد ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در شهر زنجان در حال اجرا است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ابراز کرد: بیشترین پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان در دست ساخت است و پیشرفت فیزیکی قابل توجهی هم دارند.
وی به میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان اشاره کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها بیش از ۶۰ درصد است.
اسماعیلی با اشاره به اینکه اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان نسبت به اجرای سریع پروژه‌های نهضت ملی مسکن بسیار تاکید دارد، گفت: من از متقاضیان نهضت ملی مسکن که با وجود همه مشکلات اقتصادی در تکمیل آورده نهایی خود در پروژه، با اداره کل راه و شهرسازی استان همکاری می‌کنند تشکر و قدر دانی می‌کنم.
اسماعیلی به وضعیت پروژه M ۲ در سایت کوی زنگان در شرق زنجان اشاره کرد و گفت: این پروژه در سه زون با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۸ درصد،۶۳ درصد و ۶۰ درصد در دست ساخت است و در فاز‌های مختلف به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، تاکید کرد: بخشی از پروژه M ۲ در سایت کوی زنگان در شهر زنجان تا پایان امسال به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

برچسب ها: زنجان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار