کد خبر: ۳۸۵۸۱۹
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۱ 28 February 2017
نماینده مردم کرمان در تذکری به رئیس جمهور عنوان کرد: علت عدم جدیت دولت در اجرای قانون و تعیین تکلیف افرادی که مشمول دریافت یارانه هستند اما از لیست یارانه‌بگیران حذف شده‌اند چیست.
به گزارش فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در جلسه علنی امروز عصر مجلس (9 اسفندماه 95) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ به وزیر جهاد کشاورزی در مورد علت اجازه واردات پرتقال به شرکت جهاد استقلال به صورت انحصاری تذکر داد.

سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: جابجایی مدیران ارزشی و خدوم با نگاه صرف سیاسی و مهندسی انتخاباتی چیست.

امیر خجسته نماینده مردم همدان به وزیر کشور لزوم تسریع در تأمین و تجهیز زیرساخت‌های لازم جهت برگزاری انتخابات الکترونیکی را متذکر شد.

محمد قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان به رئیس جمهور در مورد پایین بودن سطح حقوق و رفاه فرهنگیان شاغل و بازنشسته کشور تذکر داد.

محمد قسیم عثمانی، عبدالکریم حسین‌زاده، جلال محمودزاده و محسن بیگلری نمایندگان بوکان، نقده، مهاباد و سقز در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار برخورد با روزنامه وطن امروز به علت توهین به مقدسات اهل سنت برخلاف توصیه‌های رهبر معظم انقلاب شدند.

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد به وزیر آموزش و پرورش در مورد عدم اجرای مصوبه مجلس در خصوص جذب نیروهای نهضتی و پیش‌دبستانی تذکر داد.

محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در تذکری به رئیس جمهور عنوان کرد: علت عدم جدیت دولت در اجرای قانون و تعیین تکلیف افرادی که مشمول دریافت یارانه هستند اما از لیست یارانه‌بگیران حذف شده‌اند چیست.

امیر خجسته نماینده مردم همدان به وزیر اقتصاد لزوم توجه جدی به حفظ ثبات و آرامش در بازار ارزهای خارجی و جلوگیری از افزایش غیر منطقی و کاذب قیمت دارو را متذکر شد.

حمیدرضا فولادگر، سید ناصر موسوی لارگانی، محسن کوه‌کهن، حسین‌علی حاجی‌دلیگانی، سید صادق طباطبایی‌نژاد، سمیه محمودی، احمد سالک و اکبر ترکی (نمایندگان استان اصفهان) در تذکری به رئیس جمهور و وزیر کشور عنوان کردند که تغییر فرماندار اصفهان در زمان انتخابات بدون هیچ دلیل موجه و علیرغم محبوبیت وی، چه دلیلی دارد.

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در تذکری به رئیس جمهور عنوان کرد ضعف مدیریت بنیاد شهید باعث بروز مشکلاتی برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: