سرپرست نمایشگاه کاسپین زنجان خبر داد
نمایشگاه صنعت ساختمان و انرژی «آب، فاضلاب، گاز» تا شانزدهم تیرماه سال‌جاری و از روز سه‌شنبه تا جمعه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان دایر خواهد بود
کد خبر: ۴۵۲۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۱ 03 July 2017
محمد فاطمی با اشاره به اینکه نمایشگاه صنعت ساختمان و انرژی «آب، فاضلاب، گاز» تا شانزدهم تیرماه سال‌جاری و از روز سه‌شنبه تا جمعه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان دایر خواهد بود، تصریح کرد: زمان بازدید از این نمایشگاه 16 تا 22 شب اعلام شده است.

سرپرست نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان با بیان اینکه غرفه‌سازی‌ها برای نمایشگاه صنعت ساختمان و انرژی در 2 هزار متر انجام گرفته است، اضافه کرد: فضای عمومی مورد نظر برای این نمایشگاه هم در 7 هزار متر مربع پیش‌بینی شده است.

فاطمی با اشاره به اینکه بالغ بر 45 شرکت مختلف ساختمانی و انرژی در نمایشگاه مذکور حضور خواهند داشت، یادآور شد: هفت استان مختلف از جمله تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل، قزوین و مرکزی در نمایشگاه صنعت ساختمان و انرژی استان شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه محصولات ساختمانی همچون کاشی، سرامیک، کناف، لوازم لوله‌کشی و سایر محصولات در نمایشگاه صنعت ساختمان و انرژی استان زنجان ارائه می‌شود، افزود: زنجان به مدت چهار روز میزبان نمایندگان شرکت‌های مختلف ساختمان و انرژی خواهد بود.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: