امام جمعه زنجان مطرح کرد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان افزود: آمریکا نمی تواند قدرت منطقه بودن ایران را قبول کند باید و باید به این نکته توجه کرد که هرگز امکان سازش کشورمان با آمریکا وجود ندارد زیرا تا زمانی که انقلابی گری ما حفظ شود و در موضع انقلابی گری بیایستم و آمریکا نیز از تفکر امپریالستی خود دست برندارد سازشی وجود نخواهد داشت.
کد خبر: ۴۶۸۴۳۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰ 28 July 2017
امام جمعه زنجان در خطبه های نماز جمعه گفت: آمریکا نمی تواند قدرت منطقه بودن ایران را قبول کند باید و باید به این نکته توجه کرد که هرگز  امکان سازش کشورمان با آمریکا وجود ندارد زیرا تا زمانی که انقلابی گری ما حفظ شود و در موضع انقلابی گری بیایستم و آمریکا نیز از تفکر امپریالستی خود دست برندارد سازشی وجود نخواهد داشت.

خاتمی افزود: آمریکا نمی خواهد سر عقل بیاید در طول چند دهه پاسخ دادن به حرکات آمریکا، باید قدرت ایران را فهمیده باشد  که متاسفانه درک نکرده، دشمن که منطق سرش نشود باید با منطق خودش جواب داد.

وی در ادامه به هفت مرداد سالروز تجلیل از بقاع متبرکه در کشور در کشور اشاره کرد و گفت: این مراکز از جایگاه مهمی برخوردار است چرا که مردم برای عبادت و صفا دادن به روح در این مراکز حضور میابند که در پانزده سال اخیر سازمان اوقاف کشور اهتمام جدی به بقاع متبرکه دارد تلاش در احداث کانون آموزشی، فرهنگی، ارتقا اعتقاد دینی در این بقاع متبرکه داشته است.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: