جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان را در اینجا مشاهده کنید.
کد خبر: ۷۳۸۵۴۴
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹ 27 April 2019
جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجانجدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان شنبه ۷ اردیبهشت ماه به شرح ذیل می‌باشد:

نام برنامه:                                                                                                         زمان پخش:
 
سینمایی ایرانی زاپاس                                                                                     ۰۱:۰۰
طنزپیشگان                                                                                                      ۰۳:۳۰
سریال خوش نشین‌ها                                                                                      ۰۴:۰۰
مستند من نباید زنده بمانم                                                                          ۰۴:۵۳
تلاوت قران - اذان و دعا - نماز - دعای عهد                                              ۰۴:۵۷
طنزپیشگان                                                                                                       ۰۶:۱۵
مستند ایرانی ایلام                                                                                           ۰۷:۱۵
گزیده سلام زنجان                                                                                            ۰۸:۰۰
مهارت‌های زندگی                                                                                             ۰۸:۴۲
دانستنی‌ها                                                                                                           ۰۹:۰۰          
تصاویر ورزشی                                                                                                      ۰۹:۲۱
انیمیشن مدرسه موش‌ها                                                                                     ۰۹:۳۰
سینما پشت پرده                                                                                                  ۰۹:۴۷
سریال باجناقلار                                                                                                              ۱۰:۰۰ [پخش زنده]
خبر صبحگاهی                                                                                                    ۱۰:۴۵
آلاچیق                                                                                                                    ۱۱:۰۰
نگاه هفته                                                                                                               ۱۲:۰۰
میان برنامه سرگرمی                                                                                            ۱۲:۲۰
تکرار راه روشن                                                                                                                   ۱۲:۳۰
مناجات - تلاوت قرآن - اذان -دعای سلامتی امام زمان (عج)                             ۱۳:۰۶
مستند زمین در سال ۲۰۵۰،                                                                                           ۱۳:۳۰  
میان برنامه پل‌های تاریخی                                                                                    ۱۴:۲۰
سینمایی خارجی انتقام دکتر هالیدی                                                                 ۱۴:۳۰
تکرار آلاچیق (خانواده)                                                                                           ۱۶:۰۰
پسر رعد                                                                                                                 ۱۶:۵۲
سریال خوش نشین‌ها                                                                                            ۱۸:۰۰
امتداد (همایش جوان)                                                                                          ۱۸:۳۸
بیزیم ائللر                                                                                                                             ۱۹:۰۰
حافظان وحی                                                                                                           ۱۹:۳۰
دیدنی‌ها                                                                                                                  ۱۹:۴۷
اخبار استان                                                                                                             ۲۰:۰۰
امتداد (بسیج)                                                                                                       ۲۰:۳۰
یاز گئجه لری                                                                                                          ۲۱:۰۰
سریال آذری باجاناقلار                                                                                                    ۲۲:۰۰
میان برنامه آوا و نما                                                                                                         ۲۲:۵۱
خبر ساعت ۲۳،                                                                                                       ۲۳:۰۰
امتداد (همایش جوان)                                                                                                    ۲۳:۳۰
میان برنامه امام زمان (عج) -میلاد منجی                                                          ۲۳:۵۰


انتهای پیام /ن
 

جدول پخش برنامه‌های صدا وسیمای زنجان

 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار