رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان با اشاره به اینکه زنجانی‌هادر مشارکت در کارهای خیر درجه یک و خط شکن هستند، گفت: هر مقطع زمانی که نیاز به مشارکت مردم احساس شد همه اقشار جامعه پای کار می‌آیند.
کد خبر: ۸۵۳۶۱۱
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸ 23 May 2020

خط شکنی زنجانی‌ها در فعالیت‌های خیر 

حجت‌الاسلام محسن کرمی صبح امروز در جلسه مجمع سالانه انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان اظهار کرد: دستگیری از مخلوقات خداوند متعال و گام نهادن در راه تعالی جامعه مقدمات ظهور حضرت ولی عصر (عج) را فراهم خواهد کرد، پس باید تمرین تعالی هدف، مورد توجه همه باشد.

رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان با بیان اینکه ما باید به دنبال ترویج الگوی اصلی اسلام در جامعه باشیم، تصریح کرد: با ظهور حضرت مهدی (عج) آنقدر اخوت و صداقت در جامعه و بین مردم رواج پیدا می‌کند که مردم برای رفع نیاز خود مشکلی نخواهند داشت به عبارتی مردم برای کمک به همنوع از همدیگر سبقت خواهند گرفت.

وی با اشاره به اینکه مردم استان زنجان در مشارکت در کارهای خیر درجه یک و خط شکن هستند، خاطر نشان کرد: هر مقطع زمانی که نیاز به مشارکت مردم احساس شد همه اقشار جامعه استان پای کار می‌آیند که نمونه بارز این امر مشارکت در تأمین پول عمل دختر 4.5 ساله زنجان بود که کمتر از 72 ساعت رقم میلیاردی جمع‌آوری شد و نکته جالب و ارزشمند این کار گمنام بودن کمک‌ها بود.

کرمی با اشاره به اینکه از ویژگی مومنان، جهاد در اموال و انفاس است، تصریح کرد: دستگیری و کمک به نیازمندان باید بر اساس عقلانیت و هدف بزرگ باشد نه از روی احساسات و عاطفه، لذا کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مالی و خانواده‌های آن‌ها که در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار دارند نمونه بارزی از همین هدف بزرگ است.

لازم به ذکر است، در پایان جلسه انتخابات بازرسان انجمن حمایت از زندانیان استان برگزار و آقایان به ترتیب علی محمد ظهیریان و حجت‌الله بازدار با رأی اعضای حاضر در جلسه به مدت یک سال به عنوان بازرس انتخاب شدند.

منبع/ فارس 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار