مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان:
مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان گفت: تا پایان سال ۱۰۰ درصد از شبکه‌های کابلی به خود نگهدار تبدیل می‌شود چرا که باعث کاهش سرقت انرژی و تلفات انرژی می‌شود.
کد خبر: ۹۳۵۲۲۶
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰ 26 January 2021

 

علیرضا علیزاده در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر ۵۰۰ کیلومتر از کابل‌های شبکه توزیع برق زنجان به منظور جلوگیری از سرقت و تلفات انرژی به کابل خود نگهدار به بهره برداری می‌رسد.

وی اظهار کرد: تا پایان سال ۱۰۰ درصد از شبکه‌های کابلی به خود نگهدار تبدیل می‌شود چرا که باعث کاهش سرقت انرژی و تلفات انرژی می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان گفت: شبکه‌های فرسوده شهرها و روستاها به کابل خود نگهدار تبدیل می‌شود و طبق برنامه‌ریزی تمام شبکه‌های سیمی توزیع برق سطح استان زنجان تبدیل به کابل خود نگهدار می‌شوند.

علیزاده از وجود ۴۶۶ هزار مشترک برق در استان زنجان خبر داد و تاکید کرد: طی دهه فجر ۱۴ پروژه بزرگ برق رسانی شرکت توزیع برق استان به بهره برداری می‌رسد که برای بهره برداری این پروژه‌ها بیش از یک هزار و ۱۶۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی از برق دار کردن چهار روستای استان در ایام الله دهه فجر خبر داد و ابراز داشت: تعداد روستاهای برق دار استان به ۸۹۹ روستا می‌رسد.

وی از وجود ۴۶۶ هزار و ۵۳۲ مشترک برق در استان زنجان خبر داد و ابراز داشت: در حوزه‌های مختلف تامین برق مراکز و روستاها در استان اقدامات خوبی توسط شرکت توزیع برق استان زنجان انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان بر لزوم مصرف درست و بهینه برق در زنجان تاکید کرد و یادآور شد: مردم مصرف برق را مدیریت کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار