مدیرکل بهزیستی استان زنجان خبرداد:
مدیرکل بهزیستی استان زنجان از آغاز مرحله اول واکسیناسیون کووید ۱۹ سالمندان مقیم در مراکز شبانه‌روزی بهزیستی استان زنجان و مراقبین آنها خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱ 17 March 2021

 

به گزارش تابناک زنجان، به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان، محمد محمدی قیداری، مدیرکل بهزیستی استان زنجان، گفت: طبق هماهنگی‌های سازمان بهزیستی کشور و وزارت بهداشت 154 نفر از سالمندان ساکن در مراکز شبانه‌روزی بهزیستی، دوز اول واکسن پیشگیری از کرونا را دریافت کردند.

محمدی، ادامه داد: 2 مرکز شبانه‌روزی مراقبتی و توانبخشی سالمندان مرد و زن در زنجان و هیدج فعال است که در پاییز سال جاری 975 نفر جهت ایمنی ویروس آنفلوآنزا واکسینه شدند.

وی یادآورشد: دریافت‌کنندگان واکسن پیشگیری از کووید 19 به صورت متناوب مورد بررسی قرار می‌گیرند و در ماه اول به صورت هفتگی، چک می‌شوند که هرگونه عارضه‌ای در آن‌ها مورد توجه و اقدام پزشکی لازم قرار می‌گیرد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اعلام این خبر که سالمندان 2 دوز واکسن با فاصله 28 روز دریافت می‌کنند، افزود: خوشبختانه بهزیستی استان زنجان در مراقبت و قرنطینه کامل یک هزار و ۱۰۰ نفر از افراد تحت پوشش مراکز شبانه‌روزی سالمندان، بیماران روانی مزمن و معلولان ذهنی، کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست و مراکز ترک اعتیاد و سرپناه شبانه تحت نظارت بهزیستی موفق عمل کرده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار