افزایش ۱۵.۵ درصدی جابه‌جایی مسافر با ناوگان عمومی برون‌شهری در زنجان

رئیس اداره حمل مسافر اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از افزایش ۱۵.۵ درصدی جابه‌جایی مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری در استان طی سه ماهه اول امسال خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۲۶۶۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۵ 24 June 2024

به گزارش تابناک زنجان و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زنجان، حمید سلمانیان از جابه‌جایی ۳۲۳ هزار و ۹۱۳ نفر مسافر توسط ناوگان حمل و نقل برون‌شهری این استان طی سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۵ در صدی را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به جابه‌جایی این تعداد مسافر در قالب ۴۸ هزار و ۱۰۳ سفر، اظهار کرد: از این تعداد ۱۹۷ هزار و ۶۷۵ نفر مسافر درون استانی و ۱۲۶ هزار و ۲۳۸ مسافر برون‌استانی بوده‌اند.

رئیس اداره حمل مسافر اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زنجان با اشاره به فعالیت ۳۶ شرکت حمل و نقل مسافربری در استان، تصریح کرد: در حال حاضر دو شرکت حمل و نقل بین‌المللی با ۱۳۱ دستگاه اتوبوس، ۴۸۱ دستگاه مینی‌بوس، ۵۰۱ سواری، ۸۵ دستگاه ناوگان وی آی پی با ۱۵۱۳ نفر راننده در حوزه تحت پوشش اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان در حال ارائه خدمات به مسافرین هستند.

سلمانیان تصریح کرد: مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود را از پایانه‌های مسافربری و یا رانندگان حوزه حمل و نقل مسافر از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره‌کل اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد و در صورت لزوم در کمیسیون‌های مربوط با تخلف شرکت‌ها، رانندگان یا مالک وسیله نقلیه رسیدگی شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار