برنامه‌های فرهنگی باید متناسب با نیاز جامعه باشد

فرماندار ابهر گفت: اجرای برنانه‌های فرهنگی باید متناسب با نیاز جامعه باشد.
کد خبر: ۱۱۷۳۱۴۶
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۵ 27 June 2024

به گزارش تابناک زنجان، احمد ذوالقدر روز گذشته (چهارشنبه ۶ تیر ماه) در جلسه هماهنگی فرهنگی اجتماعی ورزشی یای گئجه‌لر که قرار است به میزبانی ابهر برگزار شود، اظهار کرد: همه دستگاه‌ها به ویژه دستگاه‌های فرهنگی برای اجرای هر چه مطلوب‌تر این برنامه فرهنگی باید برنامه داشته باشند.

وی با توضیح اینکه اکثر دستگاه‌های اجرایی از بودجه فرهنگی برخوردار هستند، تصریح کرد: کمبود بودجه نباید مانع انجام کار فرهنگی باشد؛ همچنین در انجام کار‌های فرهنگی باید نگاه ویژه به نقاط حاشیه‌ای و محروم شهر وجود داشته باشد.

فرماندار ابهر با توضیح این مطلب که در انجام کار‌های فرهنگی باید تلاش شود از انجام موازی‌کاری پرهیز شود، تصریح کرد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی یکی از ظرفیت‌های خوب برای پرداختن به مسئله جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

وی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های مردمی در اجرای برنامه‌های فرهنگی، متذکر شد: تجربه به عینه ثابت کرده است هر جا مردم وارد عرصه شده‌اند حماسه‌های بی‌نظیری خلق کرده‌اند پس نباید از کنار این ظرفیت عظیم به سادگی گذشت.

ذوالقدر با تاکید بر اینکه باید پشتیبان کار‌های خوب در جامعه بود، تصریح کرد: برای اثربخشی بیشتر برنامه‌های فرهنگی، این برنامه‌ها باید متناسب با نیاز مخاطب و جامعه طرح‌ریزی شود که خروجی این مطلب علاوه بر کاهش آسیب‌های اجتماعی، موجب شور و نشاط و امیدآفرینی در جامعه است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار