زنجان - ورزشی
مسابقات کشتی قهرمانی بسیج استان در رده‌ سنی امید روز سه شنبه با شناخت نفرات برتر در خانه کشتی جهان پهلوان تختی به پایان رسید.
تیم ایران در پایان رقابت‌های بین‌المللی جام تختی که به میزبانی زنجان برگزار شد، توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.
فینالیست‌های پنج وزن نخست مشخص شدند
با برگزاری دیدار‌های پنج وزن نخست رقابت‌های بین‌المللی جام تختی در زنجان، فینالیست‌های پنج وزن نخست این دوره از مسابقات مشخص شدند.
ابقای هومن ثبوتی در ریاست هیات تنیس زنجان
مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان زنجان برگزار و هومن ثبوتی با کسب آرای اعضای مجمع چهار رسال دیگر در یاست این هیات ابقا شد.
رئیس اداره فرهنگی ورزشی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از میزبانی زنجان برای مسابقات لیگ دسته ۲ والیبال مردان کشور خبر داد و گفت: این مسابقات در مجموعه ورزشی کارگران از ۱۹ تا ۲۸ بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.
محمد پوراسکندری، رئیس هیات بسکتبال استان زنجان شد
مجمع انتخاباتی هیات بسکتبال استان زنجان برگزار و محمد پوراسکندری به ریاست این هیات انتخاب شد.
فراهم کردن امکانات تیراندازی در روستاها
رئیس فدراسیون تیراندازی به توافق با ستاد مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه امکانات تیراندازی در روستاها فراهم می‌شود که سهم استان زنجان سه روستا و تامین 6 تفنگ و سایر تجهیزات است که اگر موفق به جذب شویم کلی جلو خواهیم بود و در این راستا همه باید احساس مسؤولیت کنند.
دعوت از کشتی‌گیران زنجانی به تیم ملی
دو کشتی‌گیر نونهال و یک مربی زنجانی از سوی فدراسیون کشتی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان دعوت شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از کسب سه مدال ارزشمندطلا، نقره و برنز توسط ورزشکاران دوندگان زنجان خبر داد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از توزیع تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، ورزشی و هنرستانی (طرح مهر ۱۴۰۲) به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد.