معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: ۱۰۸ زائر امام رضا(ع) با ۸ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی استان زنجان دیروز راهی مشهد مقدس شدند.
کد خبر: ۱۱۲۶۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۹ 14 September 2023

به گزارش تابناک زنجان، علی مدقالچی، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان اظهار داشت: روز سه شنبه ۱۰۸ زائر با ۸ دستگاه ناوگان عمومی مسافری به مشهد اعزام شدند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با بیان اینکه از ابتدای آغاز اجرای طرح ستاد (۲۰ شهریور) تا کنون، ۱۹۸ زائر استان با ۱۲ دستگاه ناوگان اتوبوس به مشهد اعزام شده‌اند، افزود: پیش‌بینی می‌شود اوج سفر به خراسان رضوی ۲۳ شهریور باشد.

وی اظهار کرد: به منظور سهولت در امر جابه جایی زائران ۳۵ شرکت حمل و نقل مسافر استان آماده ارائه خدمات به زائران است که این اتفاق بیشتر به صورت کاروان و دربستی صورت می‌گیرد.

مدقالچی با اشاره به افزایش نداشتن نرخ بلیت اتوبوس از زنجان به مشهد، یادآور شد: هم‌اکنون نرخ بلیت اتوبوس برای مشهد مقدس ۴۱۹ هزار تومان برای هر نفر در اتوبوس ۲۵ نفره است.

به گفته معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، زائران می‌توانند برای تهیه بلیت به صورت اینترنتی و یا با مراجعه به شرکت‌های حمل و نقل مسافری مستقر در پایانه‌های استان اقدام کنند.

برچسب ها: زنجان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار