معاون امور عمرانی استانداری زنجان گفت: با توجه به گستردگی فعالیت‌های باید همه دستگاه‌های اجرایی استان پای کار بسیج باشند تا این سازمان به اهداف خود که زودون محرومیت از چهره مناطق مختلف است، برسد.
کد خبر: ۱۱۲۷۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۳ 19 September 2023

به گزارش تابناک زنجان، سید محمد شعاعی، معاون امور عمرانی استاندار زنجان در جلسه کارگروه بسیج سازندگی استان با اشاره به اقدامات انجام شده توسط بسیج سازندگی اظهار داشت: با توجه به گستردگی فعالیت‌هایی که در سطح استان انجام می‌شود باید همه دستگاه‌های اجرایی پای کار اهداف بسیج هم باشند تا این سازمان به اهداف خود که زودون محرومیت از چهره مناطق مختلف است برسد.

معاون امور عمرانی استاندار زنجان تاکید کرد: همه دستگاه‌های اجرایی در انجام ماموریت‌های قانونی خود یک سری وظایفی دارند، منتهی باید در کنار سپاه و بسیج هم باشند تا به اهدافشان برسند.

وی با بیان اینکه در بحث تامین مسکن محرومین رایزنی‌های با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) انجام شده که اقدامات خوبی در حال انجام است، افزود: در این رابطه یک ردیف اعتباری برای تامین مسکن محرومان توسط قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) باز شده است.

شعاعی با اشاره به منطقه محروم «کوی فاطمیه» زنجان گفت: در این رابطه در بحث تغییر کاربری زمین مشکلی وجود ندارد و شهرداری پای کار است و به محض واگذاری زمین وارد مرحله ساخت می‌شویم.

شعاعی به اجرای دهکده اقتصاد مقاومتی در آینده نزدیک در زنجان نیز اشاره کرد و ادامه داد: بحث تامین زمین برای راه‌اندازی دهکده اقتصاد مقاومتی را پیگیر هستیم منتهی پیشنهادی که می‌شود فقط محدود به فعالیت‌های کشاورزی نشود، چرا که این ظرفیت وجود دارد تا فعالیت‌های دیگری هم در این دهکده انجام شود تا شاهد سود آوری بیشتری باشیم.

برچسب ها: زنجان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار