امام‌جمعه صائین‌قلعه گفت: یکی از وظایف مسئولان در تحقق شعار سال این است که مسئولان ما باید به معنای واقعی در جهت مردمی کردن اقتصاد تلاش کنند
کد خبر: ۱۱۶۰۳۹۶
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۹ 26 March 2024

به گزارش تابناک زنجان، حجت‌الاسلام محمد نوری با اشاره به اینکه سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به سال جهش تولید با مشارکت مردم نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: جهش تولید از موضوعاتی است که همه ساله در نام‌گذاری سال‌ها مورد توجه مقام معظم رهبری قرار می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه یکی از وظایف مسئولان در تحقق شعار سال این است که مسئولان ما باید به معنای واقعی در جهت مردمی کردن اقتصاد تلاش کنند، تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال آغاز اجرای برنامه هفتم توسعه است، مسئولان قوای سه‌گانه باید با وحدت و همدلی تلاش کنند اهداف عالی آن را محقق سازند.

امام‌جمعه صائین‌قلعه با توضیح اینکه مردم ما همواره نقش بی‌بدیلی در صحنه‌های مختلف انقلاب ایفا کرده‌اند، متذکر شد: انقلاب اسلامی با وجود همین مردم به پیروزی رسید و اگر حضور مردم نبود قطعاً در ۸ سال دفاع مقدس سرنوشت دیگری رقم می‌خورد.

وی با توضیح اینکه مردم سرمایه اصلی انقلاب هستند، یادآور شد: این حضور مردم است که از نظر سیاسی اقتصادی و فرهنگی ایران اسلامی را قوی می‌کند.

برچسب ها: زنجان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار