معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: ۴۰ درصد تعهد اشتغال هدف‌گذاری‌شده این استان در امسال، ایجاد شغل برای دانش‌آموختگان دانشگاهی است.
کد خبر: ۱۱۶۲۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۳ 15 April 2024

به گزارش تابناک زنجان، حسین محمدی با بیان اینکه اولویت استان در سال ۱۴۰۳ تمرکز بر اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است، ادامه داد: در این راستا متعهد شده‌ایم ۴۰ درصد سهم اشتغال‌زایی استان به فارغ‌التحصیلان دانشگاهی اختصاص یابد.

وی با توضیح اینکه در این زمینه سهم همه دستگاه‌های اجرایی استان به تفکیک مشخص شده است، بیان کرد: عملکرد این دستگاه‌ها ماهانه پایش خواهد شد.

او با بیان اینکه سال گذشته تعهد استان ایجاد ۱۴ هزار و ۶۴۹ شغل با کمک دستگاه‌های اجرایی دولتی بود، اظهار کرد: با همراهی همه دستگاه‌های دولتی استان اطلاعات ۱۷ هزار و ۶۲۰ نفر در سامانه رصد اشتغال ثبت شد.

محمدی با اشاره به اینکه اشتغال ایجادشده به دو صورت میدانی و تلفنی در حال صحت‌سنجی است، گفت: تاکنون از این تعداد کد ملی ثبت شده، اشتغال ۱۴ هزار و ۸۰۰ نفر مورد تأیید قرار گرفته و راستی‌آزمایی موارد باقی‌مانده در حال انجام است.

به نقل از روابط عمومی استانداری زنجان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان افزود: این نتایج به معنای تحقق ۱۰۰ درصدی تعهد اشتغال سال ۱۴۰۲ بوده و این در حالی است که استان زنجان سال گذشته بالاترین نرخ مشارکت کل کشور را داشته و این به آن معناست که تعداد بیشتری از افراد به نیروی آماده به کار اضافه شدند.

برچسب ها: زنجان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار