فرماندار قیدار گفت: عملیات اجرایی جاده قیدار _ابهر از سمت قیدار در حال انجام است.
کد خبر: ۱۱۶۵۸۶۸
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۴ 07 May 2024

به گزارش تابناک زنجان، جواد تاراسی  با اشاره به آخرین وضعیت جاده قیدار _ابهر، اظهار کرد: از سمت قیدار پیمانکار این پروژه فعال بوده و در حال کار است.

وی با بیان اینکه تا پایان عملیات تعریض جاده اقدامات لازم در راستای ایمن‌سازی موقت مسیر انجام شده است، تصریح کرد: در تلاش هستیم با تخصیص اعتبار و پیگیری جذب اعتبارات، این پروژه سر موعد تعیین شده به اتمام برسد.

فرماندار خدابنده با تاکید بر اینکه هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی مزتبط با طرح در سطح عالی در حال انجام است، تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون مشکلی در این زمینه گزارش نشده است.

تاراسی با توصیح اینکه سهم خدابنده از این جاده حدود ۳۵ کیلومتر است، اضافه کرد: جاده قیدار_ابهر یکی از حادثه‌خیزترین جاده‌های استان زنجان است که یکی از دلایل وقوع تصادفات، صعب‌العبور بودن جاده به ویژه از سمت ابهر و باریک بودن آن است.


به گزارش ایسنا، جاده ابهر به قیدار که در میان مردم دو شهرستان به جاده مرگ معروف است یکی از پرحادثه‌ترین جاده‌های استان زنجان است که سالانه خانواده‌های زیادی را داغدار می‌کند و تعریض و بهسازی این جاده از مطالبات عمده مردم دو شهرستان است که حتی در سفر رییس‌جمهور به استان نیز مورد پیگیری قرار گرفت.

برچسب ها: زنجان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار