مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: امسال سهمیه شهرستان طارم در زمینه تسهیلات مسکن روستایی ۲۸۰۰ فقره است.
کد خبر: ۱۱۶۶۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۵ 11 May 2024

به گزارش تابناک زنجان، رضا خواجه‌ای امروز (شنبه، ۲۲ اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، امسال آسفالت‌ریزی به ۲۰ روستای شهرستان طارم به مساحت ۶۰ هزار مترمربع به همت بنیاد مسکن و مشارکت دهیاری انجام خواهد شد. سال گذشته معابر ۱۱ روستای طارم به مساحت ۲۷ هزار مترمربع آسفالت‌ریزی شد که این میزان امسال به دو برابر افزایش یافته است.

وی به سهم شهرستان طارم در زمینه تسهیلات مسکن روستایی برای مقاوم‌سازی واحد‌های مسکونی اشاره کرد و گفت: امسال سهمیه شهرستان در زمینه تسهیلات مسکن روستایی ۲۸۷۱ فقره است که تاکنون ۲۵۶۶ فقره به بانک معرفی شده‌اند و ۵۱۴ فقره قرارداد بسته شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان بیان کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ۳۵۰ میلیون تومانی ساخت مسکن در این شهرستان می‌توانند با مراجعه به بنیاد مسکن طارم نسبت به تکمیل پرونده‌های خود برای گرفت تسهیلات اقدام کنند.

خواجه‌ای در بخش دیگری از سخنان خود، به پروژه ۲۰۰ واحدی نهضت ملی آببر اشاره کرد و گفت: این پروژه در ۲۵ بلوک و چهار طبقه و در مساحتی بالغ بر ۲۲۵۹۹ مترمربع در حال اجرا بود و حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی به لزوم مشارکت بیشتر متقاضیان پروژه ۲۰۰ واحدی آببر در پرداخت به‌موقع واریزی‌ها تاکید و اضافه کرد: با مشارکت بانک‌ها و واریزی به‌موقع متقاضیان می‌توانیم واحد‌ها را تکمیل کنیم و به‌موقع تحویل متقاضیان دهیم، در غیر این صورت روزبه‌روز با مشکلات بیشتری مواجه خواهیم بود.

برچسب ها: زنجان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار