مدیر امور منابع آب شهرستان ابهر گفت: با توجه به بحران آب برای مدیریت هر چه بهتر منابع آبی وظیفه عرفی و شرعی شهروندان و مسئولان است که با بی‌توجه نشدن به تخلفات حادث شده در حوزه آب به تکلیف شهروندی خود احترام بگذاریم.
کد خبر: ۱۱۶۷۱۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۴ 15 May 2024

به گزارش تابناک زنجان، سیدحسن ابراهیمی اظهار کرد: در اجرای وظایف ذاتی، بنابر گزارش واصله، با هماهنگی دادستان شهرستان ابهر و همکاری فرماندهی انتظامی شریف‌آباد ابهر ادوات حفاری مخفی شده در داخل سوله در اراضی روستای نورین کشف و به پارکینگ هدایت شد.

وی با اشاره به وضعیت بحرانی دشت ابهر، اظهار کرد: با توجه به افت شدید سفره‌های زیرزمینی و هیدروگراف دشت ابهر لزوم برخورد با متخلفان اضافه برداشت مازاد از پروانه بهره‌برداری و متخلفان حفر چاه‌های غیرمجاز از سیاست‌های شرکت آب منطقه‌ای است.

ابراهیمی تصریح کرد: با توجه به بحرانی شدن منابع آبی دشت ابهر به‌خصوص سفره‌های زیرزمینی و سطحی جهت مدیریت هر چه بهتر منابع آبی وظیفه عرفی و شرعی و اخلاقی تمامی شهروندان و مسئولان است که با اطلاع‌رسانی به موقع به امور منابع آب ابهر و بی‌توجه نشدن به تخلفات حادث شده در حوزه آب به تکلیف شهروندی خود احترام بگذاریم.

مدیر منابع آب شهرستان ابهر با توضیح اینکه برخورد با حفاری‌های غیرمجاز آب در شهرستان ابهر به طور جدی و با قاطعیت پیگیری شده است، اذعان کرد: اجازه نمی‌دهیم افراد سودجو، منابع آب که متعلق به عموم مردم به ویژه کشاورزان پرتلاش و زحمت‌کش ابهر است را برای منافع شخصی استفاده کنند و از همشهریان درخواست داریم در صورت مشاهده این تخلفات با امور منابع ابهر ۰۲۴۲۳۵۲۷۳۲۲۲ تماس بگیرند.

برچسب ها: زنجان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار