سرمایه‌گذاری ۲۴۶ هزار میلیارد ریالی در زنجان با حمایت دولت شهید رئیسی

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در دولت سیزدهم ۲۴۶ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صنعتی در استان زنجان انجام شده است.
کد خبر: ۱۱۶۷۹۹۵
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۴ 21 May 2024

به گزارش تابناک زنجان، مجید گلشنی‌منفرد با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و جمعی از همراهانش، اظهار کرد: در دولت سیزدهم ۴۳۵ واحد صنعتی با اشتغال‌زایی ۱۵ هزار و ۴۴۶ نفر راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه تکمیل زنجیره‌های ارزش صنعتی راهبردی استان زنجان در دولت سیزدهم بسیار مورد تاکید رئیس جمهور شهید بود، بیان کرد: تکمیل زنجیره صنایع نساجی، پوشاک، صنایع شوینده، کاغذ و صنایع فولاد از جمله اقداماتی بود که در استان زنجان در طول خدمت دولت سیزدهم انجام شده است.

او با بیان اینکه احیای واحد‌های راکد استان در دولت سیزدهم پیگیری و نتایج مطلوبی را در استان به همراه داشت، گفت: احیای ۶۰ واحد صنعتی استان زنجان با اشتغالزایی ۲۳۹۲ نفر و سرمایه‌گذاری ۷۴۳۹ میلیارد تومان در دولت سیزدهم مؤید تلاش‌های انجام‌شده در این بخش است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان به احیای ۳۶ واحد‌های معدنی استان با اشتغالزایی ۱۹۲ نفر و سرمایه‌گذاری ۲۹۰ میلیارد تومان در دولت سیزدهم اشاره و اظهار کرد: افتتاح و احیای هفت واحد صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری به‌روز ۲۱ هزار و ۷۷۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲۱۷۴ نفر در دور دوم سفر رئیس جمهور به استان و با حضور وزیر صمت در شهرستان‌های ابهر، سلطانیه، زنجان و ایجرود انجام شد.

وی با اشاره به اینکه شهید آیت‌الله رئیسی در سفر‌های استانی نگاه ویژه‌ای به بخش صنعت و معدن استان داشت، گفت: از ظرفیت‌هایی که در دوره خدمت خالصانه این شهید بزرگوار به‌وجود آمد، باید بهترین بهره را ببریم تا ادامه‌دهنده شایسته‌ای در مسیر خدمت به مردم باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار