امام جمعه سلطانیه گفت: رئیس جمهور خستگی‌ناپذیر که خود را وقف خدمت کرده بود و دوران کوتاه ریاست جمهوری ایشان مملو از مقید بودن و پاسداری از ارزش‌ها و مواضع انقلابی و مردم‌داری است.
کد خبر: ۱۱۶۸۱۲۲
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۴ 22 May 2024


حجت‌الاسلام سیدعمران حسینی‌نسب شامگاه دیروز (سه‌شنبه، یکم خرداد ماه) در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سلطانیه ضمن عرض تسلیت شهادت رئیس‌جمهور ولایت‌مدار مردمی و مخلص خادم‌الرضا (ع) حضرت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان، بیان کرد: رئیس‌جمهور خستگی‌ناپذیر که خود را وقف خدمت کرده بود و دوران کوتاه ریاست‌جمهوری ایشان مملو از تقید و پاسداری از ارزش‌ها و مواضع انقلابی و مردم‌داری و خدمت خالصانه به مردم بوده قطعا یاد و خاطره و شخصیت و مواضع انقلابی رئیس‌جمهور شهید در خاطر ملت قدرشناس ماندگار خواهد شد.

به گزارش تابناک زنجان، وی با اشاره به اخلاق و منش آیت‌الله رئیسی، گفت: برای او صلاح و رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است بر همه چیز ترجیح داشت، از این رو آزردگی‌هایش از ناسپاسی و طعن برخی بدخواهان، مانع تلاش شبانه‌روزی‌اش برای پیشرفت و اصلاح امور نمی‌شد و حتی می‌گفت اگر با توهین به من مشکل مردم حل می‌شود، عیبی ندارد توهین کنید.

امام جمعه سلطانیه گفت: احیای ارزش‌های اسلام و انقلاب که نقطه عطف آنها، ولایت‌مداری و مردم‌داری بود، از اعمال صالح رئیس‌جمهور شهید است. ایشان در دوران ریاست‌جمهوری خود به این موضوع پایبند بود و همین‌ها او را محبوب ملت کرده بود.

وی در ادامه با توضیح اینکه با رهبری مقام معظم رهبری و بصیرت مردم، این ایام سپری خواهد شد، عنوان کرد: ایشان به مردم اطمینان خاطر دادند که نگران نباشند

برچسب ها: زنجان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار