توزیع عادلانه امکانات در مناطق حاشیه‌نشین زنجان مورد تاکید است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: در خصوص توزیع عادلانه امکانات برای ارتقای رفاه و بهداشت در مناطق حاشیه‌نشین باید تلاش بیشتری کنیم.
کد خبر: ۱۱۶۸۷۸۳
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۰ 27 May 2024

به گزارش تابناک زنجان، ابوالفضل رفیعی امروز (دوشنبه ۷ خردادماه) در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، بانوان و خانواده استان با بیان اینکه تقسیم کار برای ادامه فعالیت‌ها در مناطق حاشیه‌ای حائز اهمیت است، اظهار کرد: در محله‌ها و شهرک‌های حاشیه‌نشین شاهد برخی آسیب‌های اجتماعی هستیم که لازم است برای حل این مسائل همه دستگاه‌ها پای کار باشند.

وی با اشاره به اینکه ریشه و سابقه شکل‌گیری مناطق و محله‌های حاشیه‌ای به سال‌های گذشته برمی‌گردد با این حال دستگاه‌های متولی استان باید برای ساماندهی این مناطق ایفای نقش کنند، افزود: یک چارچوب مشخص جهت ساخت و ساز در این مناطق باید مشخص شود؛ چراکه اقدامات موردی جوابگو نیست و باید یک رویه واحد برای این موضوع تدوین شود.

رفیعی در بخش دیگری با بیان اینکه در سفر دور دوم رییس جمهور اعتبارات خوبی برای ساماندهی مناطق حاشیه‌ای در نظر گرفته شد، گفت: باید از این ظرفیت برای پیشبرد برنامه‌ها در محلات حاشیه‌ای بهره بگیریم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به حضور گسترده در تشییع پیکر رییس جمهور شهید اشاره کرد و افزود: حضور مردم در این مراسم به نحوی بود که رسانه‌های بیگانه نتوانستند آن را نادیده بگیرند.

وی با بیان اینکه رییس جمهور شهید گفتمان نظام را دنبال کرد و آن را در بدنه اجرایی کشور ترویج داد، افزود: این نوع الگوی حکمرانی، گره‌گشاست و چنان که مشاهده شد مسیر طی شده عزت کشور، گسترش ارتباطات با دنیا را در پی داشت که مصالح و منافع آن عاید کشور شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار